Závitovací, vrtací a šroubovací stroje

Elektrické závitořezy - JOYTAP

Elektrické závitořezy série JOYTAP nabízejí díky své konstrukci a flexibilnímu kloubovému rameni naprostou volnost při práci, snadné a přesné polohování na obráběném dílci, vysokou efektivitu a ergonomii práce.

Elektrické závitořezy - SNIPER

Malý elektrický závitořez SNIPER od firmy VOLUMEC je vhodný pro efektivní výrobu závitů až do velikostti M16. Jedná se o absolutní novinku vyvinutou s cílem nabídnout zákazníkům malý kompaktní závitořez vysoké kvality.

Pneumatické závitořezy

Pneumatické závitořezy série VT, VTS a ET nabízejí díky své konstrukci a flexibilnímu kloubovému rameni naprostou volnost při práci, snadné a přesné polohování na obráběném dílci, vysokou efektivitu a ergonomii práce.

Vyvážená ramena EASY ARM

Flexibilní kloubové rameno pro vyvažování a oporu při práci s ručním nářadím (brusky, utahováky, frézky ... apod.) zajistí úplnou volnost při práci. Jednoduché a přesné polohování při zachování maximální ergonomie práce. Rameno umožňuje balancování nářadí různých hmotností, tak aby byla práce vždy maximálně pohodlná pro obsluhu. 

Vrtací a závitovací stroj - DRILLTRONIC

Integrovaná vrtací a závitořezná jednotka vyvinutá společně s kloubovým ramenem, pro dosažení maximální pracovní flexibility. Stroj je navržen tak, aby zajistil rychlé a přesné polohování se zachováním vysoké tuhosti při obráběcích operacích.

Šroubovací stroje a systémy

Šroubováky jsou navrženy a vyrobeny tak, aby zajistily nejvyšší výkon, pokud jde o přesnost, ergonomii, hluk, spolehlivost a bezpečnost. Šroubovací systém AUTOVIT umožňují snadné a plynulé zásobování šrouby, zašroubování a utažení.