Naše produkty

Manipulační magnety

Magnetická zvedací zařízení představují velký pokrok v oblasti manipulace s kovovými břemeny. Nízké provozní náklady zajistí velmi rychlé zúročení původní investice. Řešení od pákou ovládané permanentní břemenové magnety až po velké manipulační systémy.

Magnetické upínací systémy

Revoluční magnetické upínání obrobků při frézování, broušení, svařování, soustružení atd….Oproti běžnému mechanickému upnutí nabízí magnetická deska absolutní přístupnost k obrobku 5-ti stran bez omezení, celoplošné upnutí s potlačením vibrací atd.

Magnetické upínání při lisování a tváření

Magnetické desky pro upínání forem na vstřikovací lisy a upínání nástrojů na tvářecí lisy. Zaručují rychlou a snadnou výměnu, upnutí v celé ploše a absolutní bezpečnost...

Separace kovů a demagnetizace

Separace kovů – magnetické systém pro oddělení železných a kovových materiálů od inertních. Demagnetizace – zařízení k odstranění nežádoucího zbytkového magnetismu ze součástí, které byly ovlivněny magnetickém polem.

Závitořezné, vrtací a šroubovací stroje

Důmyslné inovativní stroje firmy VOLUMEC zvyšující efektivitu práce a zjednodušující operace strojní tvorby závitů, vrtání a šroubování. Všechny stroje jsou navrženy s ohledem snadné používání a maximální spolehlivost.

Ostatní produkty

Sběrové magnety, vířiče plechů, stojánky a prizmatické bloky, permanentní neodymové magnety a další produkty usnadňující každodenní práci.