Manipulační magnety

Permanentní magnety MaxX

Magnetická zvedací zařízení představují velký pokrok v oblasti manipulace s kovovými břemeny. Téměř nulové provozní náklady zajistí velmi rychlé zúročení původní investice, což je zvláště hospodárné řešení jak pro malé dílny, tak i pro velkou průmyslovou výrobu.

Bateriové magnety - Bat Grip na 3t

Enormě bezpečný elektropermanentní bateriový magnet Bat Grip vyniká svojí nezávislostí na elektrické síti a možností ovládat magnet pomocí dálkového radiového ovladače s dosahem až 30 m. Bezpečnostní systém Dautanac vestavěný v závěsném oku umožňuje odpojit zavěšené břemeno pouze při uvolnění háku řetězu.

Elektropermanetní magnety do 5t (EPM-B)

Elektro-permanentní břemenové magnety EPM typu B se často používají k běžné manipulaci a vyznačují se střední hmotností. Jsou vhodné zejména pro zvedání plechů a výpalků, ale díky možnosti využití i pólových nástavců, lze je použít i pro tvarové nebo profilované sériové dílce.

Elektropermanentní nad 5t

Elektropermanentní magnetické systémy Tecnolift, nejmodernější magnetické systémy poslední generace, umožňují manipulovat s ocelovými plechy, profily, trubkami, bloky, výpalky, kolejnicemi, svitky plechů a spoustou dalších ocelových polotovarů až do 30 tun hmotnosti.

Elektromagnety - nad 5t

Elektromagnetické řešení manipulačních magnetů zůstává i v dnešní době významným činitelem pro svoje specifické charakteristiky. Elektromagnety pracují s hlubokým magnetickým polem, které spolu s možnou regulací výkonu přináší odpovídající řešení některým požadovaným manipulacím.