Magnetické upínací systémy

Magnety pro frézování

V naší nabídce naleznete jak klasické pákou ovládané magnety tak moderní elektropermanetní magnety, kde je ektrický přívod potřebný pouze při magnetizaci a demagnetizaci obrobku na magnet, nabízíme i revoluční oboustranné magnety s kruhovými póly. Díky magnetickému upnutí ke stolu stroje je dosaženo absolutně tuhé soustavy bez vibrací.

Magnety pro broušení

V naší nabídce naleznete klasické pákou ovládané magnety, elektromagnety a především moderní elektropermanentní magnety, kde je elektrický přívod potřebný pouze při magnetizaci a demagnetizaci obrobku na magnet.

Magnety pro svařování

Elektropermanetní modulární systém využívající osvědčenou magnetickou technologii, vhodný především pro ustavování dílců při svařování. Své uplatnění však najde i v jiných aplikacích.

Magnetické palety pro automatizované provozy

Elektropermanetní paletový systém využívá osvědčenou magnetickou technologii. Magnety mají dostatek prostoru pro zhotovení otvorů určených k montáži referenčních prvků.

Magnety pro soustružení

V naší nabídce naleznete jak standardní permanentní pákou ovládané magnety, tak i elektropermanentní upínací systémy se středěním pro obrábění na karuselových soustruzích.

Magnety pro elektroerozivní obrábění

Magnety navržené pro upínání při elektroerozivním obrábění. Dokonalé utěsnění magnetu umožňuje jeho plné ponoření.